Restaurant

Yaz Kış yat limanı ve Bey Dağlarının manzarası eşliğinde yemek yenebilecek büyülü bir atmosfere sahip olan Club Arma'nın 1500 kişi kapasiteli 400 kişi oturma grubu bulunan 3 barı ile hizmet veren eşsiz manzarası, nezih ortamı ve kaliteli servisi, restaurant ile Antalya'lılar ve yerli yabancı turistlerin hizmetinde olan Club Arma birçok kişiyi ağırlamıştır.

Club Arma 2007 yılında kendi bünyesinde düzenlediği gerek medyanın, gerek Antalya'lıların ve gerekse yerli turistlerin büyük ilgisini çeken birçok başarılı organizasyonlara da imzasını atmıştır.

Club Arma presents the most exquisite scenery of the Old City called ‘’Kaleiçi’’ and Bey Dağları mountain range. With a seating capacity of 1500 people ,Club Arma,has been the perfect host to domestic and international guests, presenting high quality food and drinks with superior service quality and elegant ambiance.

Club Arma which has hosted hundreds of successful events and organisations for many years,has a very good reputation amongst the visitors and media

Top