Menu

Club Arma gastronomi konusunda özenle seçilmiş Ala Carte mönüsü ve Grup Mönüleriyle damak keyfinize hitap etmektedir. Deniz ürünlerinin her türlüsünden Club Arma spesiyallerinden ve Antalya Balıkevi menüsünde bulunan tüm lezzetleride sunmakta olup, Akdeniz mutfağına kadar zengin bir alternatif sunmaktadır.

Club Arma 2008 yılında da her zamanki hizmet kalitesi ve anlayışıyla restaurant ve diğer organizasyonlarıyla Türkiye ve Akdenizin, Antalya'nın öncü kuruluşlarından olmaya devam edip, artan sorumluluk ve aktiviteleriyle hizmetlerinde devam etmektedir.

Güncel Lezzetlerimize ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Club Arma offers several set menus as well as an a la carte menu with an extensive selection of gastronomic delights. Here you can try not only daily fish dishes but also a variety of cold and warm Seafood appetizers and specialities of Mediterranean kitchen that you can not taste any where else.

Here you can enjoy a select and vivid atmosphere, always counting on well trained staff, at your disposal at any time. With our superior quality of food and well trained personnel we welcome, since 6 years, important people from business, art, politics, sport and media world.

Top